چاپ ایمیل


b_200_200_16777215_00_images_1395_951013-1.JPG

مصطفی خان کرمی به اخذ مجوز گروه صنعتی ایران خودرو از پلیس راهور ناجا در این خصوص اشاره کرد و با تشکر از همکاری های راهنمائی و رانندگی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: تغییر مدل محصولات مطابق سایر خودروسازان جهانی از چند ماه پیش از سال امر مهمی بود که با همکاری راهور ناجا و خودروسازان برای اولین بار بوقوع پیوست.
خان کرمی افزود: جشنواره زمستانی فروش محصولات ایران خودرو از 13 دی ماه و با عرضه اغلب محصولات آغاز خواهد شد و تمامی محصولات عرضه شده این جشنواره با مدل سال 96 شماره گذاری خواهند شد.
وی اظهار کرد: با ارائه طرح های متنوع فروش در جهت تامین خواسته ها و سلائق اقشار مختلف، سعی کرده ایم شرایطی را ایجاد کنیم تا هموطنان عزیز با هر میزان توان مالی، بتوانند از محصولات گروه صنعتی ایران خودرو بهره مند شوند و نمایندگی های مجاز شرکت ایران خودرو آماده انجام فرآیندهای ثبت نام از مشتریان گرامی و عرضه خودرو با قیمت های مصوب بوده و مجاز به فروش با قیمت هایی فراتر از قیمت مصوب کارخانه نخواهند بود.
خان کرمی از تلاش های صورت گرفته در زنجیره تامین، کیفیت، بخش های تولید و فروش گروه صنعتی ایران خودرو نیز تقدیر و تشکر کرد و افزود:با تلاش و همراهی آنها اجرای طرح های مختلف فروش، با استقبال هموطنان عزیز از محصولات ایران خودرو مواجه شده است. امیدواریم  با برنامه های توسعه محصول و به کارگیری تکنولوژی های جدید در جهت ارتقای کیفیت محصولات، نسبت به جلب رضایت بیشتر مشتریان قدم برداریم.

حمایت از کالای ایرانی

 

logo-samandehiکليه حقوق این سایت متعلق به شرکت ایران خودرو تبریز می باشد.