ادامه مطلب...

دکتر مهدی خطیبی به اتفاق رئیس کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی و جمعی از هیأت همراه و سایر مدیران گروه از شرکت ایران خودرو تبریز بازدید و از نزدیک در جریان روند فعالیت این شرکت قرار گرفت.

به گزارش ایکو تبریز ؛ این بازدید به منظور ارزیابی پیشرفت عملیاتی رویکرد جدید گروه صنعتی ایران خودرو در سال تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین و با هدف تحقق برنامه ها و اهداف کلان تعریف شده از جمله افزایش تولید و بهبود کیفیت سایت تبریز انجام گرفت.

ادامه مطلب...

  مدیرعامل شرکت ایران خودرو تبریز با اعلام این خبر گفت: طبق تفاهم نامه فی مابین با بانک قرض الحسنه مهر ایران تاکنون برای 450 نفراز کارکنان ، تسهیلات 500 میلیون ریالی خودرویی اخنصاص یافته که مجموع منابع اختصاص یافته برای پرداخت تسهیلات فوق 225 میلیارد ریال می باشد.
ایکو تبریز- مهندس اصغرخوش فهم افزود: تسهیلات اعطایی فوق ازمحل منابع بانک مهرایران و بصورت کم بهره برای کارکنان پرداخت شده است.
وی در رابطه با تسهیل در تخصیص تسهیلات خودرویی کارکنان اذعان کرد: فرآیند ارائه اسناد و مدارک بدون نوبت و طی کمترین زمان حضور دربانک برای همکاران در نظر گرفته شده است تا رضایتمندی کارکنان خدوم و زحمتکش شرکت جلب گردد.

ادامه مطلب...

به گزارش ایکو تبریز، به مناسبت فرارسیدن۱۱ اردیبهشت، روز کار وکارگر، مهندس اصغر خوش فهم مدیرعامل محترم این شرکت طی پیامی این روز را به همه ی کارگران کشور به ویژه کارکنان شرکت ایران خودرو تبریز تبریک گفت.
در پیام مهندس خوش فهم آمده است:
یازدهم اردیبهشت ماه روز جهانی کار و کارگر فرصت مغتنمی است از کارگران ساعی و تلاشگر که با اعتقاد راسخ و همت استوار خود چرخ های صنعت را به گردش در می آورند، تجلیل و قدردانی شود.

ادامه مطلب...

مدیرعامل ایران خودرو تبریز گفت: نیروی انسانی، با ارزش‌ترین سرمایه ‌سودمند برای هر سازمانی محسوب می‌شود و رسالت همه سازمان ها نیز ایجاد فرصت مناسب برای رشد و افزایش بهره‌وری این نیروهاست.
ایکوتبریز- مهندس اصغر خوش فهم افزود: بهره وری نیروی انسانی مهمترین دغدغه مدیران هرسازمانی به حساب می آید و عواملی همچون: شایستگی و کارایی در ارتقای آن موثرند که تا حد امکان بایستی شناسایی گردند.
وی تأکید کرد: بر این اساس آئین نامه پاداش افزایش تولید برای کارکنان تدوین شده است که پس از کسب معیارهای لازم در آینده نزدیک به اجرا در خواهد آمد.

ادامه مطلب...

مدیر عامل ایران خودرو تبریز از برنامه ریزی برای تولید بیش از 78 هزار دستگاه خودرو برای سال ۱۴۰1 خبر داد.
به گزارش ایکو تبریز ؛ مهندس اصغر خوش فهم در گفت‌وگو با خبرنگاران افزود: طبق هدف گذاری امسال و با برنامه ریزی پیش بینی شده ضمن افزایش تولید این شرکت بالغ بر 78 هزار دستگاه انواع خانواده سمند و سورن در سایت تبریز تولید می شود.
وی با بیان اینکه عمده سبد محصولات تولیدی این شرکت در سال جاری محصول سورن پلاس خواهد بود تصریح کرد: در سال جاری بیش از 60 هزار خودروی سورن پلاس تولید و عرضه خواهد شد. همچنین در صورت کاهش سهم سمند نسبت به سال های گذشته به همان نسبت به سهم سورن افزوده خواهد شد.
مدیرعامل ایران خودرو تبریز خاطرنشان کرد: هم اکنون تمامی محصولات ایران خودرو تبریز دارای سه ستاره کیفیت است که با ارتقای کیفیت محصول، کسب چهارمین ستاره کیفیت برای خودروی سورن پلاس در سال 1401 در دستور کار این مجموعه قرار گرفته است.

ادامه مطلب...

مدیرعامل شرکت ایران خودرو تبریز گفت: از ابتدای امسال تا دهه سوم اردیبهشت‌ماه، با همت و تلاش بی وقفه کارکنان، با رشد صد درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته، بیش از ۱۰ هزار خودرو تجاری‌سازی شده است.
ایکوتبریز- مهندس اصغر خوش فهم افزود: روند تولید خودرو در ایران خودرو تبریز افزایشی است و میانگین تولید روزانه در این سایت ۳۵۰ دستگاه است که با بهبود وضعیت تامین، ظرفیت تولید روزانه تا ۵۰۰ دستگاه قابل افزایش است.
وی افزود: از خردادماه سال جاری مطابق با اهداف کلان گروه صنعتی ایران خودرو، خودروی دارای کسری قطعه تولید نخواهد شد.کليه حقوق این سایت متعلق به شرکت ایران خودرو تبریز می باشد.