ادامه مطلب...

مدیرعامل شرکت ایران خودرو تبریز به‌مناسبت درگذشت والده‌ی امام جمعه محبوب تبریز پیام تسلیتی صادر کرد.
متن پیام تسلیت مهندس حمید حاجی زاد منصور بدین شرح است:
حضرت حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی آل هاشم، نماینده محترم ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه محبوب و مردمی کلانشهر تبریز
اندوه از دست دادن والده مکرّمه تان چنان تلخ است که هیچ عبارتی را در این مقام یارای مرهم نهادن نیست و تنها یاد خداست که می‌تواند دل پر درد شما را تسلّی بخشد

ادامه مطلب...

مدیر عامل شرکت ایران خودرو تبریز به مناسبت گرامیداشت روز کارگر پیام تبریکی صادر کرد.
به گزارش ایکو تبریز، در پیام مهندس حمید حاجی زاد منصورآمده است:
کار و تلاش مسیر درخشانی است که خورشید صداقت و خلوص ، گرمابخش و انرژی دهنده وجود رهروان این طریق است و چه افتخار آمیز است در سایه این تلاش صادقانه ، همراه شما بودن!
همکاران ارجمند فرارسیدن روز کارگر یادآور زحمات شبانه روزی کارگران عزیز در سرتاسر جهان به ویژه ایران اسلامی عزیزمان می باشد.
علیرغم پیشرفت و توسعه تکنولوژی هنوز جوامع بشری چرخش امور جاری و زندگی خود رااز ساده ترین سطح تا پیچیده ترین آنها مرهون دستان پرتوان قشر محترم کارگر می باشد.

ادامه مطلب...

مدیرعامل شرکت ایران خودرو تبریز در پیامی فرارسیدن سال جدید را تبریک گفت:
به گزارش ایکو تبریز در این پیام امده است: سال نو با نسیم جان نواز بهاری، دست عنایت خداست که دیگر بار دل و جان ما را به فردایی روشن نوید می دهد و سال گذشته با یادگارانی از تلاشهای ما به خاطرات می پیوندد.
خدای را شاکریم که سال 99 را با وجود همه سختی ها و تنگناها توانستیم با شناسایی نقاط قوت و ضعف، تهدیدها را به فرصت تبدیل نموده و در راستای اهداف و چشم انداز خود گام برداریم. لیکن بخاطر نعمتهایی همچون سلامتی و تندرستی و شادابی که به ما ارزانی داشته سپاسگزاریم.  

ادامه مطلب...

مدیر عامل ایران خودرو تبریز از برنامه ریزی برای تولید بیش از 90 هزار دستگاه خودرو برای سال 1400 خبر داد.
به گزارش ایکو تبریز، حمید حاجی زاد منصور در نشستی با خبرنگاران افزود: طی جلسه ای که با مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو برگزار شد، امسال ضمن افزایش تولید سالیانه خودرو در تبریز بالغ بر 90 هزار دستگاه انواع خانواده سمند و سورن در سایت تبریز تولید می شود.

وی با تاکید بر تلاش این شرکت برای تبدیل استان آذربایجان شرقی به قطب سوم خودروسازی کشور از طریق انتقال تکنولورژی و دانش فنی ساخت خاطر نشان شد: امیدواریم با تسهیل و رفع موانع تولید مطابق فرامین رهبر معظم انقلاب، در سال تولید،پشتیبانی ها و مانع زدایی ها بتوانیم در کنار تولید داخلی، یک محصول جدید دیگر نیز با هدف تنوع در سبد محصولات البته با حمایت گروه صنعتی ایران خودرو داشته باشیم.

ادامه مطلب...

به مناسبت روز درختکاری و هفته منابع طبیعیجمعی از مدیرانو کارکنان شرکت ایران خودرو تبریز چند اصله نهال غرص کردند.
به گزارش ایکو تبریز، در آستانه فرا رسیدن بهار طبیعت و به مناسبت روز درختکاری و هفته منابع طبیعی،مدیران و کارکنان با حضور در محوطه شرکت و کاشت نهال ضمن گرامیداشتهفته منابع طبیعی بر اهمیت، توسعه و نگهداری فضای سبز تاکید کردند.
بنابراین گزارش این مراسم با هدف ترویج فرهنگ حفاظت از منابع طبیعی به عنوان سرمایه های ارزشمند ملی و ترغیب کارکنان به کاشت نهال و احترام به طبیعت برگزار شد.

ادامه مطلب...

در آستانه نوروز و به مناسبت فرارسیدن سال جدید، مراسم پایان سال 1399 با حضور مدیرعامل ایران خودرو تبریز ، مدیران و کارکنان برگزار شد.
به گزارش ایکو تبریز ؛ مهندس حاجی زاد منصور به منظور اتمام سال کاری 99 و فرارسیدن سال جدید ضمن رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری کارکنان با اهدای کارت هدیه غیرنقدی، کارت تبریک و شاخه گل از نزدیک با کلیه کارکنان دیدار و نوروز باستانی 1400 را به همکاران تبریک و شادباش گفت.کليه حقوق این سایت متعلق به شرکت ایران خودرو تبریز می باشد.