ادامه مطلب...

مدیرعامل ایران خودرو تبریز در جلسه کاری با مسئولین استانی و نمایندگان و تشکل کارگری در فرمانداری اسکو  پیرامون بررسی مسائل اخیر این شرکت گفت: تولید، خط قرمز کارگران و کارفرمایان است و وظیفه اصلی ما تحقق تولید در راستای منویات مقام معظم رهبری است.
به گزارش ایکو تبریز؛ حمید حاجی زاد منصور افزود: کارکنان ایران خودرو تبریز، فرزندان سخت کوش و تلاشگر این مجموعه بزرگ صنعتی هستند که با تمام ظرفیت موجود، تولید را محقق  خواهند ساخت.

ادامه مطلب...

مدیرعامل ایران خودرو تبریز در نشست کاری با کارکنان در محل سالن های تولید و مونتاژ این مجموعه صنعتی گفت:منابع انسانی اصلی ترین مولفه بهره وری تولید و افزایش کارایی و اشتغال مولد است و رمز پیشرفت هر سازمان یا مجموعه صنعتی مرهون تلاش و کوشش آنها در رشد اقتصادی و رونق مضاعف صنعت است.
حمید حاجی زاد منصور در ارتباط با مسائل کارکنان گفت: بسیاری از مسائل مربوط به حوزه منابع انسانی حل و فصل شده و طبق برنامه ریزی های انجام شده تا آخر سال پرداخت می شود.
وی افزود: خوشبختانه با پیگیری های انجام شده تاکنون، کارکنان معوقات حقوق نداشته و مزایای قانونی مطابق با قانون کار و زودتر از موعد پرداخت شده است.

ادامه مطلب...

مدیرعامل شرکت ایران خودرو تبریز، با ارسال پیامی ، انتصاب فرمانده جدید پلیس راه تبریز-آذرشهر را تبریک گفت، در متن این پیام به شرح زیر آمده است:
برادر ارجمند ؛
جناب سرهنگ حمید دلیری
فرمانده محترم پلیس راه تبریز-آذرشهر

با سلام و احترام؛

انتصاب جنابعالی را به عنوان فرماندهی پلیس راه تبریز-آذرشهر صمیمانه تبریک عرض نموده واز درگاه ایزد منان مزید توفیقات الهی را در دوران تصدی مسئولیت حضرتعالی در جهت خدمتی سرشار از شور و نشاط و مملو از توکل الهی در راستای رشد و تعالی نظام اسلامی،عموم مردم شریف استان را مسالت دارم.

ادامه مطلب...

پیام تبریک مدیرعامل ایران خودرو تبریز به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید
در پیام مهندس حاجی زاد منصور به همین مناسبت آمده است.
«ن وَالْقَلَمِ وَمَا یَسْطُرُون »
پاییز با خود شور می آورد و قاصدکها خبر بازگشایی مدارس می دهند، درختان آماده می شوند تا با شوق، برگهای رنگارنگشان را چون کاغذهای رنگی بر سر کودکانی که مشتاقانه به مدرسه می روند بریزند و سارها بر شاخه های انبوه درختان صف کشیده اند، تا آوازهای گرمشان را بدرقه کنند.
بار دیگر فصل « مهر» از راه رسید و صحیفه نورانی دانش با انگشت تکاپو و تلاش دانش آموزان ، دانشجویان ، هنر جویان و صاحبان کسب علم و کمال ورق خورد و ملائک بال خود را برای حضور آنان گسترانیده و توفیق خدمت را به تنی از بندگان خود عنایت فرموده است.

ادامه مطلب...

همزمان با فرارسیدن هفته تأمین اجتماعی مدیرکل تأمین اجتماعی استان به همراه معاونین و روسای ادارات تابعه ازشرکت ایران خودرو تبریز بازدید و از نزدیک با دستاوردها و فعالیت های این شرکت آشنا شد.
به گزارش ایکو تبریز؛
مدیرکل تأمین اجتماعی استان گفت: تأمین اجتماعی به عنوان امانت دار کارگران و کارفرمایان خود را در کنار آنان می بیند و نه در مقابل آنان و سیاست ما حمایت و پشتیبانی از تولید است.
سمساری تأکید کرد:همانگونه که امسال توسط مقام معظم رهبری سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها نامگذاری شده است، سازمان تأمین اجتماعی بیش از هرسال توان خود را برای پشتیبانی از شرکت ها و رفع مشکلات و موانع آنها در امور تامین اجتماعی قرار داده است.

ادامه مطلب...

رییس ستاد مقابله و پیشگیری بیماری کرونا و مدیر HSE شرکت ایران خودرو تبریز از آغاز مرحله اول واکسیناسیون عمومی کووید-19 برای کارکنان این شرکت و شرکت های ایدم و چرخشگر خبر داد.
به گزارش ایکو تبریز، دکترآرش مرتضوی در این باره گفت: با پیگیری و مساعدت مدیرعامل ایران خودرو تبریز و با هدف قطع زنجیره انتشار کرونا و صیانت از سلامت کارکنان، همچنین پایداری تولید، با همکاری اداره کل بهداشت و درمان شهر تبریز و شبکه بهداشت شهرستان اسکو واکسیناسیون کارکنان شرکت ایران خودرو تبریز آغاز شد.کليه حقوق این سایت متعلق به شرکت ایران خودرو تبریز می باشد.