ادامه مطلب...

مراسم تجلیل از فرزندان برتر رشته های ورزشی شرکت ایران خودرو تبریز با حضور گرم مدیرعامل محترم این شرکت  برگزار گردید.
به گزارش ایکو تبریز؛ در این مراسم از فرزندان ورزشکار برتر که در مسابقات مختلف ورزشی نیمسال اول 1401 در سطح کشور و استان برگزار شده بود و به مقام های مختلف نایل شده بودند با اهدای جوایز نقدی و لوح سپاس تجلیل شد.
مدیرعامل شرکت ایران خودرو تبریز طی سخنانی در خصوص اهمیت ورزش و  روحیه ورزشکاری اظهار کرد: همه بخوبی میدانیم که ورزش یکی از علل اساسی و مهم سلامتی و تندرستی در جامعه است و این شرکت نیز در این راستا برای همکاران هرگونه عاملی که مشوق برای ورزش کردن همکاران باشد، در حد امکان و وسع مادی و معنوی فراهم خواهد آورد.

ادامه مطلب...

به منظور ارتقاء و برقراری ارتباط بین صنعت و دانشگاه مدیرعامل ایران خودرو تبریز به همراه جمعی از مدیران شرکت از دانشگاه صنعتی سهند دیدار کرد.
 
به گزارش ایکو تبریز، در ابتدای این بازدید، رئیس دانشگاه صنعتی سهند ضمن خوش آمدگویی به میهمانان در جمع معاونین آن مرکز از حضور ایران خودرو تبریز به عنوان قطب مهم صنعت استان به ویژه تنها خودروساز موفق شمالغرب کشور یاد کرد و با بر شمردن امکانات و توانایی های آموزشی ، پژوهشی و کارگاهی، آمادگی این دانشگاه را برای توسعه همکاریهای علمی و همه جانبه با این شرکت اعلام و بر تحقق شعار هماهنگی صنعت و دانشگاه و علم و تولید تاکید کرد.

ادامه مطلب...

جلسه مدیریت کیفیت و ممیزی داخلی ایزو 9001:2015 با حضور مدیرعامل محترم و سایر مدیران در سالن کنفرانس شرکت ایران خودرو تبریز برگزار شد.
به گزارش ایکو تبریز ؛ الزامات مدیریت کیفیت بر اساس ایزو :2015:9001 به جرات، سر منشا ایجاد بسیاری از استانداردها است که به سازمانها در ایجاد و رشد یک کسب و کار موفق کمک شایانی می نماید.
این جلسه با منظور بهبود و توانایی توسعه،مستند سازی و پیاده سازی صحیح و در راستای الزامات مورد نیاز اجرای سیستم مدیریت کیفیت و ممیزی داخلی بر اساس ایزو 9001 برگزار گردید و یکی از مهمترین اقداماتی است که در سال جاری برای حرکت به سمت بهبود مستمر کیفیت محصول صورت پذیرفته است.

ادامه مطلب...

رئیس و اعضای هیئت علمی دانشگاه صنعتی سهند صبح امروز با حضور در شرکت ایران خودرو تبریز با مهندس اصغر خوش فهم مدیرعاملاین شرکت دیدار و گفتگو کردند.
به گزارش ایکو تبریز ؛ مهندس خوش فهم در این دیدار ضمن خوش آمدگویی بر تحقیق و توسعه در حوزه صنعت تاکید کرد و گفت: ارتباط تنگاتنگ دانشگاه با حوزه صنعت عامل توسعه و همبستگی است و این ارتباط قبل از این نیز توسط موسسات آموزش عالی دیگر مهیا شده است.

ادامه مطلب...

معاون وزیر صمت و رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران( ایدرو ) از شرکت ایران خودرو تبریز بازدید کرد  و در دیدار با مدیرعامل این شرکت از نزدیک در جریان فعالیت های این واحد صنعتی قرار گرفت.
به گزارش ایکو تبریز؛ مهندس علی نبوی که همزمان با هفته دولت  و با هدف  بازدید از پروژه های صنعتی به استان آذربایجان شرقی سفر کرده بود در دیدار با مدیرعامل ایران خودرو تبریز گفت: تسهیل نوسازی و بهبود توانمندسازی صنایع استان بالاخص در حوزه خودرو یکی از اهداف مهم ایدرو به شمار می رود و عملکرد ایران خودرو تبریز به عنوان کانون صنعت خودرو استان در خور توجه است.

ادامه مطلب...

مدیرعامل ایران خودرو تبریز  در جلسه ممیزی مدیریت کیفیت با بیان اینکه استقرار و پیاده‌سازی سیستم مدیریت کیفیت بر هر جنبه از عملکرد سازمان تاثیر می‌گذارد افزود: توسعه منابع انسانی کارآمد و افزایش رضایت مشتریان از جمله اصول ضروری سیستم ایزو 9001است که منجر به ارتقاء بهره‌وری می شود.
به گزارش ایکو تبریز؛ مهندس اصغر خوش فهم گفت: این جلسه با هدف ارتقاء سطح اگاهی و دانش مدیران و کارکنان،تشخیص ابهامات و پاسخگویی در خصوص الزامات مدیریت کیفیت و رفع موانع و اقدامات اصلاحی موجود در زمینه فعالیت شرکت در نیل به بهبود مستمر کیفیت بر مبنای استاندارد ایزو تشکیل شده است.کليه حقوق این سایت متعلق به شرکت ایران خودرو تبریز می باشد.