ادامه مطلب...

رییس ستاد مقابله و پیشگیری بیماری کرونا و مدیر HSE شرکت ایران خودرو تبریز از آغاز مرحله اول واکسیناسیون عمومی کووید-19 برای کارکنان این شرکت و شرکت های ایدم و چرخشگر خبر داد.
به گزارش ایکو تبریز، دکترآرش مرتضوی در این باره گفت: با پیگیری و مساعدت مدیرعامل ایران خودرو تبریز و با هدف قطع زنجیره انتشار کرونا و صیانت از سلامت کارکنان، همچنین پایداری تولید، با همکاری اداره کل بهداشت و درمان شهر تبریز و شبکه بهداشت شهرستان اسکو واکسیناسیون کارکنان شرکت ایران خودرو تبریز آغاز شد.

ادامه مطلب...

مدیرعامل شرکت ایران خودرو تبریز، با ارسال پیامی ، انتصاب فرمانده جدید پلیس راه تبریز-آذرشهر را تبریک گفت، در متن این پیام به شرح زیر آمده است:
برادر ارجمند ؛
جناب سرهنگ حمید دلیری
فرمانده محترم پلیس راه تبریز-آذرشهر

با سلام و احترام؛

انتصاب جنابعالی را به عنوان فرماندهی پلیس راه تبریز-آذرشهر صمیمانه تبریک عرض نموده واز درگاه ایزد منان مزید توفیقات الهی را در دوران تصدی مسئولیت حضرتعالی در جهت خدمتی سرشار از شور و نشاط و مملو از توکل الهی در راستای رشد و تعالی نظام اسلامی،عموم مردم شریف استان را مسالت دارم.

ادامه مطلب...

مدیر عامل شرکت ایران خودرو تبریز به مناسبت گرامیداشت روز کارگر پیام تبریکی صادر کرد.
به گزارش ایکو تبریز، در پیام مهندس حمید حاجی زاد منصورآمده است:
کار و تلاش مسیر درخشانی است که خورشید صداقت و خلوص ، گرمابخش و انرژی دهنده وجود رهروان این طریق است و چه افتخار آمیز است در سایه این تلاش صادقانه ، همراه شما بودن!
همکاران ارجمند فرارسیدن روز کارگر یادآور زحمات شبانه روزی کارگران عزیز در سرتاسر جهان به ویژه ایران اسلامی عزیزمان می باشد.
علیرغم پیشرفت و توسعه تکنولوژی هنوز جوامع بشری چرخش امور جاری و زندگی خود رااز ساده ترین سطح تا پیچیده ترین آنها مرهون دستان پرتوان قشر محترم کارگر می باشد.

ادامه مطلب...

همزمان با فرارسیدن هفته تأمین اجتماعی مدیرکل تأمین اجتماعی استان به همراه معاونین و روسای ادارات تابعه ازشرکت ایران خودرو تبریز بازدید و از نزدیک با دستاوردها و فعالیت های این شرکت آشنا شد.
به گزارش ایکو تبریز؛
مدیرکل تأمین اجتماعی استان گفت: تأمین اجتماعی به عنوان امانت دار کارگران و کارفرمایان خود را در کنار آنان می بیند و نه در مقابل آنان و سیاست ما حمایت و پشتیبانی از تولید است.
سمساری تأکید کرد:همانگونه که امسال توسط مقام معظم رهبری سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها نامگذاری شده است، سازمان تأمین اجتماعی بیش از هرسال توان خود را برای پشتیبانی از شرکت ها و رفع مشکلات و موانع آنها در امور تامین اجتماعی قرار داده است.

ادامه مطلب...

مدیر عامل ایران خودرو تبریز از برنامه ریزی برای تولید بیش از 90 هزار دستگاه خودرو برای سال 1400 خبر داد.
به گزارش ایکو تبریز، حمید حاجی زاد منصور در نشستی با خبرنگاران افزود: طی جلسه ای که با مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو برگزار شد، امسال ضمن افزایش تولید سالیانه خودرو در تبریز بالغ بر 90 هزار دستگاه انواع خانواده سمند و سورن در سایت تبریز تولید می شود.

وی با تاکید بر تلاش این شرکت برای تبدیل استان آذربایجان شرقی به قطب سوم خودروسازی کشور از طریق انتقال تکنولورژی و دانش فنی ساخت خاطر نشان شد: امیدواریم با تسهیل و رفع موانع تولید مطابق فرامین رهبر معظم انقلاب، در سال تولید،پشتیبانی ها و مانع زدایی ها بتوانیم در کنار تولید داخلی، یک محصول جدید دیگر نیز با هدف تنوع در سبد محصولات البته با حمایت گروه صنعتی ایران خودرو داشته باشیم.

ادامه مطلب...

مدیرعامل شرکت ایران خودرو تبریز به‌مناسبت درگذشت والده‌ی امام جمعه محبوب تبریز پیام تسلیتی صادر کرد.
متن پیام تسلیت مهندس حمید حاجی زاد منصور بدین شرح است:
حضرت حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی آل هاشم، نماینده محترم ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه محبوب و مردمی کلانشهر تبریز
اندوه از دست دادن والده مکرّمه تان چنان تلخ است که هیچ عبارتی را در این مقام یارای مرهم نهادن نیست و تنها یاد خداست که می‌تواند دل پر درد شما را تسلّی بخشدکليه حقوق این سایت متعلق به شرکت ایران خودرو تبریز می باشد.