b_200_200_16777215_00_images_1395_951210-2.jpg

قائم مقام شرکت ایران خودرو تبریز طی نشستی دوجانبه با مدیران کیفیت گروه صنعتی ایران خودرو در سایت تبریز دیدار و در خصوص مسائل کیفی محصولات تولیدی این شرکت به بحث و تبادل افکار پرداخت.
به گزارش روابط عمومی ایران خودرو تبریز، مختار اصغری در این دیدار ضمن تبیین استراتژی های کیفیت محصول این شرکت بیان کرد: کیفیت محصول یکی از پرچالش ترین و مهمترین مقوله هر صنعت بشمار می رود و شالوده اصلی تولید پایدار هر مجموعه صنعتی بالاخص صنعت خودروسازی افزایش کیفیت و در نهایت رضایتمندی مشتریان است.

وی در این دیدار از برنامه های مهم و جدی کیفیت و توسعه محصول که از ابتدای سال جاری و همزمان با تغییر رویکرد مدیریتی جدید  پایه گذاری و نهادینه شده است اظهار داشت: بطور کلی یکی از فرایندهای توسعه هر جامعه توسعه صنعت آن جامعه است که در این بین گروه های خودرو سازی به ویژه ایران خودرو نقش بی بدیلی را ایفا کرده است.
اصغری تأکید کرد: به منظور ارتقای هر چه بیشتر کیفیت خودرو، ایران خودرو تبریز با همکاری سایت مرکزی می توانند از طریق تعامل با برندهای معروف جهانی زمینه تولید خودرو متناسب با استانداردهای جهانی را فراهم کند.
وی افزود: با وجود همه تفاوت های مفهومی بر مساله مهم کیفیت، دست اندرکاران امر تولید علی الخصوص واحد کیفیت باید به بهبود مستمر کیفیت محصولات خود توجه کافی داشته و بیش از پیش در انجام وظایف محوله خود اهتمام جدی ورزند.
در این دیدار مدیر تضمین کیفیت گروه صنعتی ایران خودرو ضمن تقدیر از زحمات شبانه روزی مدیران کیفیت و کارکنان سایت تبریزدر ارتقای کیفیت محصولات تولیدی این شرکت ، بر ایجاد بستر مناسب در جهت گیری اصلی برای ورود به تولید خودرو با در نظر گرفتن کیفیت بسیار مطلوب تأکید کرد.
سهراب برفروشان بیان داشت: طبق ارزیابی های صورت گرفته در سال جاری طی ماههای اخیر کیفیت محصول تولیدی سایت تبریز بهبود مستمر داشته است.
وی تصریح کرد : در برنامه ریزی های ارتقای کیفیت باید بیش از پیش به نتایج حاصل از آن توجه کنیم زیرا بهترین مقوله کیفیت، اخذ رضایتمندی مردم از یک محصول و یا خدمات پس از فروش آن است.
در پایان این دیدار مهندس برفروشان و جمعی از هیئت همراه که از سوی معاونت کیفیت گروه صنعتی ایران خودرو به منظور بررسی روند کیفیت محصولات تولیدی در شرکت ایران خودرو تبریز حضور یافته، ضمن بازدید از سایت تولید و مونتاژ خودروی سمند عصر روز دوشنبه تبریز را به مقصد تهران ترک کردند.

b_200_200_16777215_00_images_1395_951210-3.jpg

b_200_200_16777215_00_images_1395_951210-1.jpgکليه حقوق این سایت متعلق به شرکت ایران خودرو تبریز می باشد.