b_200_200_16777215_00_images_1396_960231-01.jpg

سالن پذیرش نهایی شرکت ایران خودرو تبریز با حضور جمعی از معاونین و مدیران ارشد گروه صنعتی ایران خودرو روز یکشنبه مورخه : 31/02/96 توسط حاضرین و مدعوین مورد بهره برداری قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی شرکت ایران خودرو تبریز،  مدیرعامل این شرکت  در ‏آیین بهره برداری از این سالن ضمن خوش آمدگویی به میهمانان حاضر گفت : با بهره برداری از سالن پذیرش نهایی، ظرفیت تولید و تأیید نهایی محصول به دو برابر افزایش خواهد یافت.
حاجی زاد منصور گفت: هم اینک ایران خودرو تبریز در وضع موجود تولید قابل توجهی داشته بطوریکه با برنامه ریزی های صورت گرفته تولید روزانه 450 دستگاه انواع خودرو سمند و سورن در کلاس های مختلف محقق شده و با ایجاد این سالن ظرفیت تأیید نهایی خودرو به دو برابر رسیده است.

وی ظرفیت تأیید نهایی محصول را در سالن پذیرش نهایی روزانه 700 دستگاه عنوان کرد و افزود: انشالله با همدلی و همکاری عزیزان و دست اندرکاران در گروه صنعتی ایران خودرو شاهد افزایش تولید خودرو به بیش از 600 دستگاه خودرو در روز باشیم.
وی خاطر نشان کرد : هم اکنون ظرفیت تولید خودرو بدون توقف 22 دستگاه در ساعت بوده که با بهره برداری از این سالن این عدد به 25 دستگاه خودرو در ساعت افزایش می یابد.
مهندس حاجی زاد منصور اذعان کرد: با بررسی های صورت گرفته می توان گفت، در نیمسال اول سال جاری تولید 60 هزار دستگاه انواع خودرو سمند و سورن در کلاس های مختلف محقق می شود.
مدیرعامل ایران خودرو تبریز افزود: احداث و راه اندازی سالن پذیرش نهایی طی شش ماه متوالی بدون توقف اجرا شده و هم اینک در پایان اردیبهشت ماه سال 1396 همزمان با سال پر رونق اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال و با عنایات حق تعالی مورد بهره برداری قرار گرفت.کليه حقوق این سایت متعلق به شرکت ایران خودرو تبریز می باشد.