b_200_200_16777215_0_0_images_1398_980821_2.jpg

مدیرعامل ایران خودرو تبریزدرجریان بازدید دکتر مقیمی، مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو از پارکینگ ممقان این شرکت گفت: با رایزنی های صورت گرفته با شرکت ساپکو در صورت تأمین به موقع قطعات تمامی خودروهای ناقص حداکثر یک ماه آینده رفع کسری و به صاحبان خودرو تحویل داده خواهد شد.
به گزارش ایکو تبریز؛ حمید حاجی زاد منصور در این رابطه افزود: در حال حاضر 2 هزار خودروی سمند و سورن تجاری سازی شده و منتظر بارگیری و ارسال به سوی نمایندگان فروش در سراسر کشور هستند.

وی در خصوص موجودی پارکینگ خودروهای سایت تبریز بیان کرد: هم اکنون موجودی پارکینگ این شرکت حدود 7هزارخودرو بوده که در صورت ارسال و تحویل 2هزار خودروی تجاری سازی شده این عدد به کمتر از 5 هزار خودرو کاهش می یابد.

مدیرعامل ایران خودرو تبریز یادآور شد: روزانه 300 دستگاه خودروی سمند رفع کسری قطعات شده و به پارکینگ بزرگ این شرکت هدایت می شوند.
حاجی زاد منصور گفت: میانگین تعداد قطعات کسری خودروی سمند قبل از این 41 قطعه بوده که با پیگیری های صورت گرفته این تعداد به 14 عدد تقلیل پیدا کرده است.
وی افزود: با تلاش شبانه روزی کارکنان و تعهدی که نسبت به مشتریان داریم، وضعیت آمار خودروهای کف(ناقص) به سرعت کاهش یافته و مواردی همچون: ماندگاری بیش از حد خودرو ، عدم تجاری سازی محصول، کاهش تولید و تأمین قطعات مرتفع شده است.
مدیرعامل ایران خودرو تبریز گفت: هم اکنون تولید روزانه این شرکت 300 دستگاه بوده که با تعامل سازنده با شرکت ساپکو و ایسیکو و همچنین رونق تولید سایت این تعداد به 450دستگاه خودرو افزایش خواهد یافت.
حاجی زاد منصور تأکید کرد: با توجه به زیرساخت های فنی و مهندسی ایجاد شده در داخل سایت، هم اکنون ایران خودرو تبریز ظرفیت و آمادگی کامل جهت تولید محصولات دیگر گروه صنعتی ایران خودرو را با تیراژ مناسب دارد.
حاجی زاد منصور در پایان به کسب سه ستاره کیفیت محصول سورن که مهرماه سال جاری از شرکت بازرسی کیفیت استاندارد ایران اخذ شده است اشاره کرد و افزود: این افتخار حاصل تلاش و کوشش تمامی پرسنل بوده که امید است با اخذ ستاره سوم سمند نیز برگ زرین دیگری بردستاوردهای این شرکت افزوده شود.کليه حقوق این سایت متعلق به شرکت ایران خودرو تبریز می باشد.