b_200_200_16777215_00_images_MA.jpg

تولید شرکت ایران خودرو تبریز در آذرماه گذشته با عبور از مرز 60 هزار دستگاه انواع خودرو با افزایش 100 درصدی تولید روبرو بوده بطوریکه توانسته است نسبت به سال قبل رشد قابل توجهی از خود نشان دهد.
به گزارش روابط عمومی ایران خودرو تبریز ، قائم مقام مدیرعامل شرکت ایران خودرو تبریز در جلسه هفتگی مدیران ، روسا و سرپرستان واحدها با اعلام این خبر افزود: بیشترین سهم تولید خودرو از ابتدای سال جاری تاکنون متعلق به خودرو سمند XU7 بوده که تعداد آن از مرز 31 هزار دستگاه عبور کرده است.

شرکت ایران خودرو تبریز از ابتدای سال جاری تا بحال60 هزار و 752 دستگاه انواع خودرو سواری و کاری تولید کرده که این میزان نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 100 درصدی نشان می‌دهد.
مختار اصغری با بیان این مطلب گفت: این شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل بیش از 30 هزار دستگاه انواع خودرو سواری و کاری بیشتر تولید کرده است.
قائم مقام مدیرعامل ایران خودرو تبریز به تفکیک  تولید محصولات این شرکت اشاره کرد و گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون این شرکت 31 هزار و 988 دستگاه سمند XU7 ، 16 هزار و 147 دستگاه سمند EF7 ، 12 هزار و 323 دستگاه وانت آریسان و 294 دستگاه خودروی سورن ELX ، تولید کرده است.
وی برنامه تولید ایران خودرو تبریز را تا پایان سال جاری 90 هزار دستگاه عنوان کرد و افزود: انشاالله با تولید این تیراژ، محصولات ایران خودرو تبریز نسبت به سال گذشته 3 برابر رشد خواهد داشت.
قائم مقام مدیرعامل شرکت ایران خودرو تبریز همچنین کیفیت مطلوب را در رأس امور تولید هر شرکت دانست و یادآور شد: خودروی تولیدی سمند سایت تبریز از نظر کیفی و کمی پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته و به زعم تلاش همه دست اندرکاران امر تولید، خودروی سمند در آینده ای بسیار نزدیک قابل رقابت با خودروهای استاندارد روز دنیا خواهد بود.
وی افزود: با ورود سمند سورن به چرخه تولید ایران خودرو تبریز خط مونتاز فعلی این شرکت عملاً 6 محصوله شده که به نوبه خود برگ زرین دیگری بر افتخارات این شرکت می افزاید.
اصغری با اشاره به فعالیتهای مهم شرکت در سال آینده تأکید کرد: یکی از برنامه های اصلی این شرکت در سال آینده ایجاد بستر لازم جهت تولید خودرو با کیفیت بسیار مطلوب بوده که تبدیل خط مونتاژ فعلی به خط مونتاژ هوشمند اصلی ترین تغییر در سایت تولید و مونتاژ ایران خودرو تبریز در سال آتی خواهد بود.
قائم مقام مدیرعامل ایران خودرو تبریز افزود : نصب و تجهیز کانوایر هوایی در کل خط تولید ، اتمام سالن تکمیلکاری جدید و بزرگ با هدف تقلیل تعداد خودروهای کف و عدم ماندگاری خودرو آنها به عدد صفر ، تغییرات اساسی دیگر در توسعه فنی و عمرانی شرکت می باشد.
اصغری اذعان کرد: تغییرات فوق ایجاد ظرفیت تولید روزانه 500 دستگاه خودرو سواری و کاری را از سال آینده در پی خواهد داشت.
مهندس اصغری در پایان از حمایت های بی شائبه مدیریت ایران خودرو تبریز و در رأس آن مدیریت ارشد گروه صنعتی ایران خودرو تقدیر و تشکر نموده و از خداوند منان برای تک تک جوانان برومند خطه آذربایجان که همواره با سعی و تلاش شبانه روزی خود فعل توانستن را بر خواستن ترجیح داده اند، توفیق روز افزون مسئلت کرد.کليه حقوق این سایت متعلق به شرکت ایران خودرو تبریز می باشد.