b_200_200_16777215_0_0_images_manager01.jpg

مدیر عامل ایران خودرو تبریز از برنامه ریزی برای تولید بیش از 90 هزار دستگاه خودرو برای سال 1400 خبر داد.
به گزارش ایکو تبریز، حمید حاجی زاد منصور در نشستی با خبرنگاران افزود: طی جلسه ای که با مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو برگزار شد، امسال ضمن افزایش تولید سالیانه خودرو در تبریز بالغ بر 90 هزار دستگاه انواع خانواده سمند و سورن در سایت تبریز تولید می شود.

وی با تاکید بر تلاش این شرکت برای تبدیل استان آذربایجان شرقی به قطب سوم خودروسازی کشور از طریق انتقال تکنولورژی و دانش فنی ساخت خاطر نشان شد: امیدواریم با تسهیل و رفع موانع تولید مطابق فرامین رهبر معظم انقلاب، در سال تولید،پشتیبانی ها و مانع زدایی ها بتوانیم در کنار تولید داخلی، یک محصول جدید دیگر نیز با هدف تنوع در سبد محصولات البته با حمایت گروه صنعتی ایران خودرو داشته باشیم.

مدیرعامل ایران خودرو تبریز تصریح کرد: ظرفیت اسمی تولید ایران خودرو تبریز 130 هزار دستگاه خودرو در سال است. از این رو سایت تبریز می تواند نقش مهمی در راستای افزایش تولید خودرو کشور در صنعتی ترین منطقه شالغرب کشور ایفا کند.
حاجی زاد منصور افزود: هم اکنون تمامی محصولات ایران خودرو تبریز دارای سه ستاره کیفیت است که با ارتقای کیفیت محصول، کسب چهارمین ستاره کیفیت برای خودروی سورن پلاس در سال 1400 در دستور کار این مجموعه قرار گرفته است.
وی در ارتباط با بهبود مسائل کارکنان در سال جاری گفت : امسال در ماه مبارک رمضان بمنظور گرامیداشت این ایام سبد غذایی شامل اقلام خوراکی تهیه و در اختیار کارکنان قرار گرفته است.
مدیرعامل ایران خودرو تبریز تأکید کرد: طرح طبقه بندی مشاغل کارکنان در سایت تبریز از زمستان سال گذشته شروع شده و از سال جاری به مرحله اجرا در خواهد آمد.
حاجی زاد منصور همچنین در رابطه با ارتقاء و توسعه منابع انسانی یادآور شد: امسال در خصوص مسائل رفاهی ، آموزشی و انگیزشی کارکنان تمهیداتی اندیشیده شده است.
وی در پایان با بیان اینکه شاخص های مختلفی در بررسی توسعه منابع انسانی در هر جامعه ای مد نظر است، ادامه داد: بهبود و ارتقاء سطح خدمات رفاهی و با بطور کلی مولفه بسیار مهم سطح و کیفیت زندگی پرسنل ایران خودرو تبریز است. در این راستا تهیه و تدوین طرح جامع خدمات رفاهی در بخش های ورزش، درمان و افزایش وام های قرض الحسنه کارکنان از مهمترین اقدامات این مجموعه در سال جاری خواهد بود.
گفتنی است شرکت ایران خودرو تبریز در سال 1385 تأسیس شده و  بالغ بر یک میلیون دستگاه انواع خودروی سواری و وانت را تاکنون تولید و به بازار هدف عرضه کرده است.کليه حقوق این سایت متعلق به شرکت ایران خودرو تبریز می باشد.