b_200_200_16777215_00_images_M02.jpg

شرکت ایران خودرو تبریز درسال جاری با تکیه بر نیروی انسانی توانمند و مهندسین مجرب خود بالغ بر 80 هزار و198 دستگاه تولید داشته که این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 167 درصد رشد نشان می‌دهد.
به گزارش روابط عمومی ایران خودرو تبریز، مختار اصغری با اعلام این خبر افزود: در مدت زمان یاد شده تعداد 12 هزار و 323 دستگاه وانت آریسان بنزینی و دوگانه سوز، تعداد 66 هزار و 172 دستگاه انواع خودروی سمند درشش کلاس مختلف و تعداد یک هزار و 503 دستگاه سمند سورن با موتور و گیربکس S90تولید و به دست مشتریان رسیده است.

وی با اشاره به اینکه برای تولید محصول نخستین مسئله مهم که باید به آن توجه ویژه داشت ارائه آموزش های مورد نیاز برای افزایش بهره وری است، گفت: یکی از وظایف مهم مدیران و سایر مسئولین امر تولید ارائه آموزش و مهارت های مورد نیاز نیروی انسانی برای افزایش تولید محصولات با کیفیت است.
اصغری با بیان اینکه افزایش بهره وری در تولید منجر به کاهش هزینه های تولید خواهد بود اذعان کرد: نیروی انسانی کارآمد  جزء لاینفک صنایع بوده و پشتوانه محکمی بر تحقق افزایش تولید، بهره وری در کار و تولید و از همه مهمتر عرضه محصول با کیفیت مطلوب می باشد.
قائم مقام مدیرعامل ایران خودرو تبریز ضمن تشریح برنامه تولید وایجاد تمهیدات لازم در سال جدید گفت: انشالله با توکل بر خداوند و مذاکرات صورت گرفته توسط مدیرعامل محترم با مدیریت ارشد گروه صنعتی ایران خودرو تولید بیش از 120 هزار دستگاه انواع خودرو سواری در دستور کار این شرکت قرار گرفته است.
اصغری در پایان سخنان خود بار دیگر از زحمات کلیه دست اندرکاران امر تولید علی الخصوص مدیران و کارکنان زحمت کش و همیشه در صحنه که با تلاش بی وقفه و شبانه روزی خود سعی در تحکیم بنیه انسانی و صنعتی مجموعه بزرگ ایران خودرو تبریز داشته و همواره در توسعه کمی و کیفی شرکت گام برداشته اند تقدیر و تشکر کرد.کليه حقوق این سایت متعلق به شرکت ایران خودرو تبریز می باشد.