b_200_200_16777215_0_0_images_1397_970614-01.jpg

به گزارش روابط عمومي ايران خودرو تبريز، وزير صنعت ، معدن و تجارت در بازديد از اين مجموعه ، عملکرد ايران خودرو تبريز را بسيار خوب و مثبت ارزيابي کرد و گفت : ايران خودرو تبريز از جمله  مراکز خودروساز مطرح در سطح کشور و استان آذربايجان شرقي است و از پتانسيل و ظرفيت هاي بسيار خوبي براي توليد خودروهاي روز داخلي برخوردار است.
دکتر شريعتمداري افزود : صنايع بزرگي همچون اين مجموعه که زمينه  توليد ، اشتغال و کارآفريني را فراهم ساخته و باعث رونق اقتصادي مي شوند بايد مورد حمايت مسئولان قرار گيرد.

وي با اشاره به اينکه زيرساخت هاي لازم جهت ايجاد سالن رنگ و بدنه در اين شرکت وجود دارد ابراز اميدواري کرد: انشاالله با راه اندازي خط رنگ و بدنه شاهد شکوفايي صنعت خودرو شمال غرب کشور خواهيم بود.
وي در ادامه با اشاره اينکه کليه خودروهايي که در پارکينگ اين شرکت وجود دارد به فروش رسيده است ، افزود : خودروهاي پيش فروش شده بايستي در اسرع وقت رفع نقص شده و با نرخ مصوب به مالکين تحويل داده شود.
وزير صنعت ، معدن و تجارت ادامه داد: اميدواريم با تسريع در روند قضايي و تامين قطعات مورد نياز به زودي روزانه 500 خودرو تحويل مشتريان عزيز شود.
شريعتمداري تصريح کرد: با توجه به روند کاهش قيمت خودرو در بازار ، با عرضه اين خودروها ، شاهد تثبيت قيمت ها در بازار خواهيم بود.
وي مطرح کردن بحث ظن به احتکار خودرو در اين شرکت را غير کارشناسي و غير حرفه اي عنوان کرد و با رد اين موضوع ، گفت : در بحث خودروهاي پرتيراژ هيچ مشکل خاصي وجود نداشته است و  وقفه در تحويل خودرو ها بيشتر به دليل عدم تامين قطعات ريز مربوط به موارد ايمني و الکترونيکي خودرو ها بود که عمدتا وارداتي هستند .
وزير صنعت ، معدن و تجارت خاطرنشان ساخت: به زودي اين قطعات تامين و تحويل و عرضه خودرو ها آغاز خواهد شد.
وي در پايان با اشاره به اينکه توليد بالغ بر 1 ميليون و 500 هزار خودرو در خودروسازي ها که بخش اعظم آن در ايران خودرو توليد مي شود گفت : وجود تعداد معدودي خودرو در انبار خودروسازها به منزله احتکار نيست و نبايد صنايع که زمينه ساز توليد و اشتغال و کارآفريني هستند را مورد بي مهري قرار داد.کليه حقوق این سایت متعلق به شرکت ایران خودرو تبریز می باشد.