b_200_200_16777215_0_0_images_manager01.jpg

پیام تبریک مدیرعامل ایران خودرو تبریز به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید
در پیام مهندس حاجی زاد منصور به همین مناسبت آمده است.
«ن وَالْقَلَمِ وَمَا یَسْطُرُون »
پاییز با خود شور می آورد و قاصدکها خبر بازگشایی مدارس می دهند، درختان آماده می شوند تا با شوق، برگهای رنگارنگشان را چون کاغذهای رنگی بر سر کودکانی که مشتاقانه به مدرسه می روند بریزند و سارها بر شاخه های انبوه درختان صف کشیده اند، تا آوازهای گرمشان را بدرقه کنند.
بار دیگر فصل « مهر» از راه رسید و صحیفه نورانی دانش با انگشت تکاپو و تلاش دانش آموزان ، دانشجویان ، هنر جویان و صاحبان کسب علم و کمال ورق خورد و ملائک بال خود را برای حضور آنان گسترانیده و توفیق خدمت را به تنی از بندگان خود عنایت فرموده است.

همان گونه که فروردین نوید بخش حیات مجدد طبیعت است، مهر ماه یادآور شور و شعف و جوشش و کوشش آموزندگان دانش و پرورندگان بینش است
اهتمام به دانش اندوزی به همراه تربیت و اخلاق اسلامی، هماهنگ با فطرت خداجوی آدمی و قرین با دین باوری و ایمان است و دوبال پیشرفت و تعالی آدمی را به همراه دارد.
موفقیت تحسین برانگیز شما در سال تحصیلی 1400-1399 نشانه ای از تربیت و تعلیم صحیح و الگوی یک خانواده ی فرهنگی است و این الگو نوید بخش  گسترش تعلیم و تربیت توامان و یاد آور شوروشوق وجوشش وکوشش بی وقفه و مداوم شماست.
بی شک بالندگی فرهنگی ، پرورش استعدادها  و سلامتی فرزندان ،کارکنان و خانواده بزرگ شرکت ایران خودرو تبریز توام با نشاط و شادابی اصلی ترین رسالت این مجموعه بزرگ صنعتی و تولیدی است و برای نیل به این آرمان متعالی، از هیچ تلاش و کوششی دریغ نخواهد کرد.
تقارن هفته دفاع مقدس را با بهار دانش و تعلیم و تربیت گرامی داشته  و آغاز سال تحصیلی جدید را به همه دانشجویان ، دانش آموزان و بویژه فرزندان بزرگ و کارکنان دلسوز  و پرتلاش مجموعه خدوم ایران خودرو تبریز تبریک عرض می نمایم و برای همگان دستیابی به مدارج عالی ، دینی و اخلاقی، تواًم با موفقیت، بهروزی و سعادت را از درگاه خداوند متعال خواهانم.
امید است این تقارن و هم زمانی خجسته، آغازی بر یک حرکت پرشتاب در مسیر شکوفائی و بالندگی کشور عزیزمان باشد.
از درگاه یگانه سبحان برای تمامی عزیزان در سال تحصیلی جدید، موفقیت، بهروزی و نیک فرجامی آرزو می نمایم. باامید به اینکه با بهره مندی از ارزش های بومی ،ملی و دینی شاهد رشد و شکوفایی استعدادهای الهی و مادی شما عزیزان در جهت نیل به توسعه ی پایدار انسانی دین محور و علم محور در جهان کنونی باشیم.کليه حقوق این سایت متعلق به شرکت ایران خودرو تبریز می باشد.